Inwestor

Siedmiolaski Estate Inwestor - Inwestor realizacji projektu
SIEDMIOLASKI ESTATE

Inwestor realizacji projektu
SIEDMIOLASKI ESTATE

Spółka Inwest-R jest spółką celową, której misją jest realizacja projektu zabudowy apartamentowej i galerii handlowej zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Garbu Pińczowskiego. Swoją silną pozycję i poczucie bezpieczeństwa kupujących gwarantuje dzięki przynależności do Grupy Regesta. Ta zaś, znana z działań na rynku transportowym, uhonorowana min. odznaką Zasłużony dla Transportu Rzeczypospolitej Polskiej, rozwija się także na wielu innych płaszczyznach. Po dużym sukcesie w branży fotowoltaicznej i budowie trzech farm o łącznej mocy 17,2 MW, olbrzymim zaangażowaniu w logistykę kontraktową, kolejne kroki stawia na rynku deweloperskim. Ma już za sobą zakończone sukcesem współuczestnictwo w inwestycji we Wrocławiu - Rezydencja Karłowice. Zasługą dla powodzenia działań spółki jest duża rozpoznawalność Regesty w kraju i Europie jako rzetelnego oraz uczciwego przedsiębiorcy.

Nieprzerwana aktywność prowadzona od 1995r. oraz transparentność i sumienność w działaniach biznesowych potwierdza się w corocznych nagrodach przyznawanych spółce. Certyfikat firmy Godnej Zaufania, Certyfikat Wiarygodności Biznesu, laureat edycji rankingu Diamenty Forbesa, to tylko kilka z wielu zasłużonych nagród, jakie otrzymała grupa. Profesjonalizm w każdym calu to dewiza, która przyświeca firmie od zawsze.

Inwest-R gwarantuje wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, dbałość o detale i współpracę z doświadczonymi współuczestnikami projektu, a także pomoc na każdym etapie inwestycji.

Inwestycja Siedmiolaski ESTATE to długo wyczekiwany, nowoczesny projekt, który zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających nabywców. Apartamenty spełnią oczekiwania klientów poszukujących wygodnego mieszkania na start, jak i tych poszukujących rodzinnych, przestronnych apartamentów.

Odwiedź nasze biuro sprzedaży

ul. Nowowiejska 52A
28-400 Pińczów

tel. +48 510 296 130

Wybierz budynek, a następnie mieszkanie

INWESTOR

Inwestorem realizującym projekt jest Inwest-R
spółka z grupy Regesta, jednej z największych firm
w regione, inwestującej z sukcesem na różnych płaszczyznach.

więcej
Biuro sprzedaży

ul. Nowowiejska 52A
28-400 Pińczów

tel: +48 510 296 130
fax: +48 41 358 27 73
office@osiedlesiedmiolaski.pl

Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 8:00 - 16:00
  • Środa 8:00 - 16:00
  • Czwartek 8:00 - 16:00
  • Piątek 8:00 - 16:00